DORYA TÜRKİYE

KLASİĞİN MODERN YORUMU

Klasik mobilyalar, yeni ve modern malzemelerle buluşarak alışılmışın dışında ve yeni bir görünüm kazanıyor. Masif ahşap üzeri uygulanan düz renkte modern cilalarla değişen klasik, yeni duruşuyla yaşam alanlarımızda yer almaya hazır.
Yeni koleksiyonla birlikte Dorya'nın sunduğu cilaların ahşap üzeri düz renk uygulamaları, alışılmış teknik olan lakeden çok daha sert ve daha dayanıklı. Turuncu, turkuaz, pembe, sarı gibi renklerin dışında oldukça geniş metalik tonlarda da sunuluyor. Platinum, titanyum, alüminyum diye adlandırılan metal tonların yanı sıra bej-gri, lila-gri, bronz gibi birbirine yakın tonlar bulunmakta. Bu görünüm ahşap rengi ile kombinlendiğinde zıtlıkların uyumu daha farklı bir duruş sergiliyor. Maun ile gri tonlarındaki modern cilalar birbirine uyarken, kiraz ile kullanımda daha bronz kombinler tercih ediliyor.
Proje ve kişiye özel ürünler sunan Dorya, yeni cila seçenekleriyle yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan mobilyalarda yenilikçi ve öncü duruşunun altını çiziyor; kullanıcıya ve projeye özel seçenek yelpazesini de genişleterek moderne doğru değişimi başarıyla yönetiyor.