DORYA TÜRKİYE

DORYA


ZAMAN; GÜCÜNÜN VE DENEYİMİNİN KANITI...

1979 yılında İzmir'de “İç Mekan, Mimarlık ve Taahhüt” şirketi olarak yaşama geçirilen Dorya®, bugün dünya çapında tanınan bir markadır. Kuruluşundan bu yana pek çok özel, ticari ve kamusal kurumun rezidans ile ofis binalarını tasarlayan Dorya, aynı zamanda yeni bir tarzın, seçkin bir modanın yaratıcısıdır.

Lüks ve zarif iç mekan markası olarak anılan Dorya®, seçkin ahşap el işçiliği geleneğine dayanmaktadır. Gösterişli tasarımları ve özenli detaylarıyla göze çarpar, tercih sebebidir. Dayanıklı, kaliteli mobilyasıyla kullandığı lüks malzemeler, Dorya çizgisini zenginleştiren ana hatlardır. Dorya, stil yaratmanın bir yaşam şekli olduğuna inanır, bütün tasarımlarını bu inançla hayata geçirir.

HER YERDE VAR OLMANIN HAKLI GURURU...

Dorya®, sürekli yenilenen, gelişmeye açık hedeflerle ilerlemiştir. 1989 yılında Dorya Home® markasıyla açılan mağazalarında, taahhüt sektöründe oluşturduğu know-how ve ürün gamı ile son kullanıcıya satış yapmaya başlamıştır. 1989 - 1991 yıllarında açılan İzmir mağazalarını, 1995 yılında İstanbul ve ardından 1998 yılında Ankara mağazaları takip etmiştir.

Dorya Home® ürünlerini 1996 yılında bayiler aracılığıyla yurt dışına ihraç etmeye başlamış, doksanların sonunda Dubai ve Moskova'da mağazalar açmıştır. Bu açılımı 2008 yılında High Point - North Carolina'da açılan Dorya'nın en büyük mağazası takip etmiştir. Dorya'nın yurt dışı satışı halen merkezi Miami, Florida'da olan Dorya® USA tarafından gerçekleştirilmektedir.